Trasa koncertowa

Opis utworów z albumu Dance Of Death
27 lipca 2003
Nowy singiel Wildest Dreams
3 sierpnia 2003
 

Macie tu planowaną na ten rok trasę koncertową. Spójrzcie na datę -7 listopad-!!!

Wed 22 Oct – CZE Prague T-Mobile Arena
Fri 24 Oct – GER Munich Olympiahalle
Sat 25 Oct – GER Stuttgart Schleyerhalle
Mon 27 Oct – ITA Milan Filaforum
Tue 28 Oct – ITA Firenze Palasport
Thu 30 Oct – SWI Zurich Hallenstadion
Sat 1 Nov – SPA Barcelona Pavello Olympic Badolona
Sun 2 Nov – SPA Madrid Palacio Vistalegre
Tue 4 Nov – GER Frankfurt Jahrhunderthalle
Wed 5 Nov – HOL Rotterdam Ahoy
Fri 7 Nov – POL Katowice Spodek Mystic Festival
Mon 10 Nov – FIN Helsinki Hartwall Arena
Wed 12 Nov – DEN Copenhagen Valby Hallen
Fri 14 Nov – SWE Stockholm Globen
Sat 15 Nov – SWE Gothenburg Scandinavium
Mon 17 Nov – GER Hannover Eilenriedehalle
Tue 18 Nov – GER Berlin Arena Treptow
Thu 20 Nov – BEL Leuven Brabanthal
Sat 22 Nov – FRA Paris Palais Omnisports de Bercy
Mon 24 Nov – GER Dortmund Westfalenhalle
Wed 26 Nov – GER Hamburg Sporthalle
Thu 27 Nov – GER Leipzig Arena Leipzig
Sat 29 Nov – FRA Nancy Zenith

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.